| lillime a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca pot veni in România pe data de 2 august din Germania, 2 sapt in concediu.
Adica daca am probleme cu izolarea de 14 zile in ro si in Germania cand ma intorc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania nu cred ca vei avea probleme, da intoarcerea in Germania e alta poveste

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania n-o sa ai probleme, avand in vedere ca rata de infectare este mai mare decat in Germania.
Cum va fi la inapoierea in Germania n-avem de unde sti, nu putem sti care o sa fie situatie la jumatate lunii august.