| asperger3 a întrebat:

Salutare. Am de facut un blog ca si tema pentru informatica. Nu am idei de articole, siteul fiind unul feroviar(folosesc platforma WIX).
As putea prelua legal cateva informatii aflate pe diferite siteuri cu mentionarea sursei si a faptului ca toate drepturile de autor ale informatiei apartin persoanei/siteului X? Sunt anumite video-uri pe Youtube ce au specificat ca toate drepturile de autor apartin lui Y

1 răspuns:
| TheRealMovie a răspuns:

Eu zic sa folosesti PW