| Maleko91 a întrebat:

Salutare, careva priceput il rog sa ma ajute cu un raspuns.
Am vazut la mine in oras 2 tipi cu bmw, la numarul de inmatriculare aveau numele lor, inmatriculate in Suedia. Daca bine zic, ai nevoie de rezidenta in tara respectiva si sa cumperi numarul personalizat, mai exista asa ceva in Suedia, sau stiti din intamplare o alta tara? Multumesc

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu e nevoie de rezidenta ci de orice justificare legala a prezentei tale acolo. Se plateste o taxa anuala suplimentara. Eu locuiesc in Canada (British Columbia) si la mine se poate face asa ceva.

| Maleko91 explică (pentru SkyPilot):

Auzisem de Ungaria & Suedia, dar nu ma las happy Multumesc de raspuns, sanatate!

1 răspuns: