| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea invata legislatia rutiera (categoria B) cat mai repede? Fara sa o citesc pe toata. Cineva cu solutii?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cauti pestisorul de aur si ii impui sa iti indeplineasca cele trei dorinte:
1 sa iti introduca in memorie toata legislatia rutiera
2 sa aprobi examenul pentru categoria B
3 sa te trezeasca din visul tau si sa rationezi la varsta ce o ai.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Te duci la examen ca nu e greu, daca ai putina perspicacitate poti lua fara sa inveti nimic.

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Caută teste grile și învață-le pe de rost.
^_^

| cristian82 a răspuns:

Citeste-o pe toata si nu o data, chiar de doua ori. Nu iti ia foarte mult timp.

Dupa ce o citesti, cand treci pe langa intersectii gandeste-te ce ai face daca ai fi la volan... si nu numai la intersectii.

Invata bine legislatia si o sa eviti multe probleme... happy