| myrazvy a întrebat:

Salutare, daca poate cineva si are dorinta sa ma ajute, rog sa dea dovada de maxima seriozitate.
Sunt in ultimul an de facultate, si dupa cum banuiti am de sustinut Lucrarea de licenta, as vrea sa stiu de unde iau si eu mai multe informatii despre tema pe care o am, sau chiar o lucrare de licenta pe aceiasi tema sau asemanatoare cu a mea, Tema de licenta: Uniunea Europeana- un model unic de integrare. nu doresc sa o copiez, as vrea sa ma documentez din alte lucrari ca sa o realizez pe a mea.
Va multumesc aticipat si dau si fundita.
Sa aveti o zi buna...

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

De pe Wikipedia, Clopotel.ro, Referate.ro dar cred ca Wikipedia, dar cred ca cel mai bine ar fi sa faci una originala cu idei dezvoltate de tine.Bafta multahappy!

| stpu a răspuns:

Pentru a realiza lucrarea de licenta te documentezi din CARTI, nu din alte lucrari. Citesti cateva carti si o sa ai o anumita idee despre ceea ce ti-ai ales. Succes!