| tigroiul726 a întrebat:

Salutare Grup! Am terminat învățământul profesional de 3 ani si m-am înscris la seral pentru a obține diploma de bac. Scopul final ar fi să fac o școală de subofițeri jandarmi sau poliție. Credeți că am șanse? Mulți spun că de la profesională sa ajung la o meserie de stat ca asta nu sunt șanse. Aștept răspunsuri. Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vorbesc prostii!
Daca indeplinesti conditiile de a candida poti reusi la admitere, ai aceleasi sanse cu cei care termina liceul la zi, asa ca succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ai.