| Xenoverse1 a întrebat:

Salutare, ieri am gasit pe jos in parc un telefon este un Huawei P smart 2019, apoi incepeam sa intreb pe oameni din parc al cui e telefonul si ei nu stiau.

Asa ca am adus telefonul la mine acasa si nu stiu ce sa fac sa-l pastrez sau sa-l caut pe cel care a pierdut telefonul, voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Da un reset factory man și păstrează-l, faptul ca ai întrebat unele persoane a cui e telefonul denota ca ești o persoana cinstita și corecta.
Eu zic sa îl păstrezi tu, oricum aveai nevoie de telefon asa ca Dumnezeu a făcut în asa fel sa îl găsești tu, și sa îl folosești fără nici o remușcare.

66 răspunsuri:
| BursucDinCluj a răspuns (pentru darrio2007):

Noroc cu tine pe lumea asta. Eu ma abin sa mai zic alte chestii

| darrio2007 a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Mă flatezi. Ha, ha!
Bine faci ca te "abin".

| BursucDinCluj a răspuns (pentru darrio2007):

Iti bati joc de cum scriu, ce copil necopt poti sa fii...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Da, te poate gasi dupa adresa unica de IMEI daca o activeaza si Politia o supravegheaza atunci acnd este implicat acel telefon in activitati ilegale.
Fiecare telefon cand este activ are acest cod unic IMEI care apare imediat in sistemul telefonic din centrala unde functioenaza.
https://play.google.com/......ps/details

| darrio2007 a răspuns (pentru BursucDinCluj):

Am copii mai mari decat tine, copilule de 17 ani. O seara placuta!

| anonimg a răspuns:

Este rau cand pierzi un lucru si nu ti-l mai da nimeni inapoi:
https://www.tpu.ro/......-5-minute/

https://youtu.be/VtctgEsjCJ4?t=697