| Dragosdoar a întrebat:

Salutare
Multi dintre voi ati ras de faptul ca nu exista doevzi pentru frauda electorala In SUA
https://www.youtube.com/watch?v=F7jH6GaqAU0
Aveti aici un prim exemplu

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci asa a luat Trump Texasul? Prin frauda?
loool
Sa vii totusi cu niste stiri oficiale nu presupuneri jurnalistice.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Multumim ca ne dai acum o ocazie ca sa ridem si de cit de tantalau esti. "ARRESTED by Texas AG on FOUR felony charges" inseamna pentru tine dovada de frauda, nu? Daca eu platesc vreo 5-6 tipe sa te acuze de viol si esti arestat preventiv in baza unor probe pe care le prezint, dar probele alea nu sunt nici infailibile si mai ales NU s-a judecat nimic inca, asta te face automat violator, corect? Ce simplu...

| Dragosdoar explică (pentru GabiDumitrescu):

''Multumim ca ne dai acum o ocazie ca sa ridem si de cit de tantalau esti'' Pentru ce sunt tantalau? Voi stangistii mai stiti sa purtati o conversatie normala, fara atacuri verbale? Porbele exista, nu degeaba a fost saltata aia. Investigatia a fost efectuata sub acoperire de proiectul Veritas, sa fie clar ''Veritas''. O sa ti demonstrez aici ca frauda electorala a existat

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dragosdoar):

Hahahahaha, stingist?

| doctorandus a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Dap, nici Biden nu e stangist.

| doctorandus a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

La nivelul asta si Merkel ar fi "stangista".