| i1o1n1ut a întrebat:

Salutare! Poate cei de la Superbet să vadă dacă un client pe platforma lor online este decedat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca este decedat, atunci vine familia lui si-i ridica banii, stai linistit.
Poate a decis sa se vindece de pariat si nu mai vrea sa intre deloc, ceea ce este de apreciat la un jucator care vrea sa elimine acest viciu din viata lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum ar putea sa stie...

| ReddY25 a răspuns:

Hmm,nu cred

| Anushka23 a răspuns:

Bună! Nu, dar conturile de pe platformele de online de jocuri de noroc se inchid la un an de inactivitate in cazul in care contul este validat cu buletinul. Dacă există o depunere, iar contul nu este incă validat el se va șterge in 31 zile.
Ambele se pot reactiva fără probleme dacă trimiți solicitare pe mail și diverse acte doveditoare că tu ești titularul contului. happy