| Niniesta a întrebat:

Salutare TPU,daca cineva isi face un cont pe superbet,fiind minor si baga datele lui de pe card,dar cnp ul altei persoane,dupa care trimite poza cu buletinul persoanei si isi inchide contul,poate avea probleme cu cardul,adica i se pot retrage bani sau ceva din el,sau mai rau probleme cu politia sau mai stiu ce,tin sa precizez ca nu a jucat, nici macar nu a incarcat contul de superbet cu bani de pe card

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla nimic daca n-ai jucat, doar ca poate fi sters contul.

| Niniesta explică:

Suport (Superbet)

3 Jan 2022, 07:27 EET

Stimate client,

Avand in vedere faptul ca numele/prenumele inregistrat in contul dumneavoastra nu corespunde cu cel din actul de identitate, va rugam sa reveniti cu un e-mail in care sa va exprimati acordul cu privire la actualizarea acestor date in contul de jucator in conformitate cu actul de identitate.

In cazul in care aceste date nu sunt actualizate in 30 de zile de la prima depunere, ne obligam sa va restrictionam contul.
Multumim pentru intelegere."
Asta mi s-a spus, vreau sa stiu daca mi se restrictioneaza contul de superbet sau mi se intampla ceva la card, va rog sa mi spuneti urgent