| SmigalNexus a întrebat:

Salutare TPU, m-a sunat un tip de la telekom si mi-a zis că am castigat 3000 de euro, si m-a pus să cumpăr 2 cartele de 6 euro, iar după m-a pus să cumpăr 4, iar după incă 3 de 10 euro crezand că totul este ok si el imi spunea că suma s-a mărit cu 10 mii de euro si mi-a dat codul si pinul de la bcr. Ce fac dacă m-a inșelat? Cum pot să il trag la răspundere, pe mine m-a costat foarte mult 300 si ceva de lei, am nr lui, si stiu si cum il cheamă, poate să rezolve politia, si am si cartelele rencarcabile, vă rog ajutati-mă. FUNDA

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Auch laughing Sa castigi din senin 3000 de euro pare dubidubioooos. Cred ca e teapa. Suna la Telekom si intreaba-i despre acest castig/oferta.