| Oana04 a întrebat:

Este pentru cartele Cosmote(noul Telekom) Extraoptiuni cu SMS-URI nelimitate naționale? Daca da de cat euro e?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La ORICARE dintre extraopţiunile următoare poţi adăuga ca şi EXTRABENEFICIU compatibil "SMS NELIMITAT" :
"Extraopțiunea Extra S
Extraopțiunea Extra Voce M
Extraopțiunea Extra L
Extraopțiunea Extra Date M" - SURSA :
https://www.telekom.ro/cartela-telekom/

"SMS NELIMITAT

Activează Extrabeneficiul SMS NELIMITAT care adaugă la extraopţiunea ta, cu doar 1 Euro credit, NELIMITAT SMS-uri naţionale.
Activare

MyAccount, secţiunea "Extrabeneficii";
Apel naţional gratuit *100# sau 1234;
SMS, fără text, la numărul gratuit 105.

Poţi activa Extrabeneficiul SMS NELIMITAT o singură dată la fiecare activare/reactivare a unei extraopţiuni compatibile: Extra S, Extra Voce M, Extra Date M și Extra L.
Dezactivare

Optiunea se dezactivează automat la:

dezactivarea extraopţiunii de bază de pe cont;
reactivarea extraopţiunii de bază de pe cont;
trecerea la o altă extraopţiune.

Utilizare beneficii

Beneficiile adăugate extraopţiunii tale nu se reportează în luna următoare şi au aceeaşi valabilitate şi reguli de consum ca extraoptiunea activă pe contul tău.
Info credit

MyAccount, secţiunea "Info Cost";
Apel *134# pentru credit și valabilitate;
Apel *100# sau 1234 pentru beneficii, valabilitate şi credit;
Apel *123# pentru informaţii despre beneficiile neconsumate din extraopţiune şi Extrabeneficiile de voce adăugate la extraopţiunea ta." - SURSA :
https://www.telekom.ro/product/extra-s/preplan126/

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Luchian_Gabriela_1996 a răspuns:

Oana! E de 2 euro am si eu de ala

| Oana04 explică (pentru Luchian_Gabriela_1996):

Si cum se numeste extraoptiunea?