| PogChamp a întrebat:

Salutare tuturor.
Acum vreo cateva zile am fost improscat cu un spray paralizant fara nici un motiv de o tipa ce parea sa fie sub influenta unor stupefiante.
Pot sa mai fac ceva acum in legatura cu asta? Sau trebuia sa alertez politia cand am fost asaltat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă o cunoști pe respectiva (adică să poată fi identificată) du-te și sesizează.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sa-i faci plangere penala, bineinteles daca ai probe in acest sens si daca tu n-ai facut nimic pentru a o determina sa foloseasca acel spray.

| KodrutZ a răspuns:

Cam tarziu acum. Trebuia sa ii iei sprayul atunci si sa i-l bagi in c&r.