| valhala90 a întrebat:

Salutari TPU-istilor.Am si eu de ajutorul vostru cu privire la o informatie.As vrea sa stiu daca pentru un a conduce un moped este nevoie de vreun atestat sau vreun examen de conducere pentru mopede mai jos de 49 cmc(Atala Master LL). Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa urmezi cursurile de legislatie rutiera si sa obtii un certificat de absolvire. Nu se cere examen de conducere. Numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa urmezi cursurile de legislatie rutiera si sa obtii un certificat de absolvire. Numai bine!