| zany99 a întrebat:

As dori sa stiu ce acte imi trebuie daca vreau sa plec in bulgaria cu bunicii. Absolut toate actele...am 13 ani si ne duce tata pana acolo... vreau sa stiu toate actele necesare (pentru mine, bunici, masina personala etc)Multumesc!

2 răspunsuri:
| enecosmin a răspuns:

Pentru masina ai nevoie de talon, carte identitate, carte verde, asigurare casco, vigneta, etc, ca sa treci granita iar pentru tine nu ai nevioie decat de actele de identitate buletin certificat de nastere ca nu ai inca 14 ani