| Notandy2 a întrebat:

Salve, TPU.
Am buletin de Ialomita si am facut scoala de soferi in Bucuresti.
Este posibil sa dau proba teoretica si practica in Ialomita?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Examinarea se sustine numai in judetul de domiciliu sau de resedinta (flotant), asa ca este posibil si chiar obligatoriu sa o sustii in Ialomita, daca nu ai resedinta in Bucuresti.
Si va trebui sa-ti faci programarea pentru testul teoretic, daca nu o face scoala de conducere.

1 răspuns:
| Notandy2 explică:

Am uitat sa mentionez. Dupa ce termin scoala de soferi, ma programez eu pentru examene?