| AvalohAlyn a întrebat:

Se fac multi bani din vanzarea de medicamente? Exista o mafie pe piata medicamentelor? Cum actioneaza ea? Si eu iau medicamente chiar multe si vad ca in ultimii ani tot mai multe reclame despre medicamente si tot mai multe produse farmaceutice aparute ca ciupercile dupa ploaie.Se imbogateste cineva din asta?

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mafia medicamentelor este cea mai mare.Iti dai seama cati bani se fac

| Alice00799007 a răspuns:

Sunt multi oameni naivi care cred chiar orice porcarii de sanatate.Da, exista.Si da, castigi bine.Cauta pe net si vei gasi o gramada de produse scumpe care nu ajuta cu nimic sau chiar iti fac rau.Pai,ei vand vise la cutie."Iti dau" niste pastile pentru ceva ce tu ai nevoie.Dar nu sunt decat niste porcarii fatale.