| dorinta233 a întrebat:

Se pot vinde voucherele de la Rabla în 2013 sau dacă dau maşină şi primesc voucher, pot să acumulez mai multe în 2 ani şi să îmi iau maşină?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inca nu se stie exact cum o sa fie programul Rabla in acest an.
Din ce spunea ministrul Mediului s-ar parea ca o sa fie deosebit fata de anul anterior, respectiv un singur voucher de 1.500 euro, netransmisibil si doar acela poate fi folosit pentru cumpararea unei masini noi. Ramane de vazut cum o sa fie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tichetele programului "Rabla" nu se pot reporta de la un an la altul. Pentru acest an sint propuse modificari: http://www.automarket.ro/......49269.html