| sopranaCadaverica a întrebat:

Se vor deschide salile de sport dupa 15 mai?

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Încă nu știm dacă scăpăm de carantină pe 15.

| goguPatent a răspuns:

Sala pare periculoasa. Sufli acolo alături de alti oameni peste aparate prin vestiar. Nu cred ca le da drumul prea repede

| oz_1736 a răspuns:

Daca la frizerie te vei duce cu programare, salile nu cred ca se deschid. Posibil dupa 7/10 zile

| sopranaCadaverica explică (pentru oz_1736):

Nu ma duc la frizerie, sunt fata.
10 zile incepand cu 'relaxarea'?

| oz_1736 a răspuns (pentru sopranaCadaverica):

De la relaxare pana la drepturile totale poate dura si 30 de zile. Am auzit ca dupa 20 (dar nu stiu data) posibil sa deschida terasele, am vazut un anunt la un fast-food ca deschide de pe 18.