| misteriosul negru* a întrebat:

Spuneti-mi va rog cu ce sa-mi hranesc papagalul meu Jaco?

3 răspunsuri:
| CudiDaKid a răspuns:

Poi e hrana special pentru papagalii. daca nu poti sa ii dai morcov, mar

| allexxa a răspuns:

Papagali mananca in primul rand miei sa aiba mereu si daca se poate miei cu vitamine, iar apoi sa ii mai dai cate o frunza de varza, morcov, etc... sper ca ti-am fost de folos(am si eu papagal acasa si asta ii dau de mancarehee hee

| allexxa a răspuns:

In primul rand papagali mananca miei sa aiba mereu si daca se poate miei amestecat cu vitamine, iar din cand in cand sa ii mai dai o frunza de varza, morcov ras, etc.(am si eu papagal acasa si din astea ii dau sa pape si e mare si sanatoshee hee