| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca mi se lispeste guma de pantaloni, cum o pot scoate? Ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| georgy39 a răspuns:

Da-i cu gheata sau baga-i in congelator.

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Incearca sa dai cu gheata peste. in mod normal se intareste si apoi o poti dezlipi sau O foaie de hartie peste materialul cu guma, apoi dai cu fieru de calcat, cald, ca si cum ai calca.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Pai stiu chestia cum scoti ceara de lumanare din pantaloni.dar s-ar putea sa mearga si cu guma. pui o bucata de ziar peste guma apoi dai cu fierul de calcat.iar guma se topi si se va prinde de ziar.cel putin asa e cu ceara. nu stiu cu guma cum e :d bafta :p

| TheFACKYouTub a răspuns:

Gima se indeparteaza cu abur fierbine,asta daca e pe talpa si s-a intins,daca are stratul mai gros asta insemnand cativa milimetri,nu ca foia de hartie, o poti pune in congelator ca la tempera scazuta isi pierde din elasticitatea ei, acum depinde din ce este facuta.
Succes

| Totalik a răspuns:

Niciuna nu este buna, pune fierul de calcat peste guma pana se topeste guma si o iei de acolo. Asa se ia guma de pe orice cu fierul de calcat

| Tr0LLuL a răspuns:

LOL ai gresit categoria...dar totusi cum ai reusit sa iti lipesti guma de pantalonilaughing?