| Revenge a întrebat:

Stie cineva un site, unde pot invata, deoarece vreau sa dau de carnet A, si B. in Aprilie implinesc 18, si vreau sa ma apuc inca acum, cand am inca timp sa invat in vacanta

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De pe site-ul Politiei rutiere - drpciv.ro, aici: http://www. drpciv.ro/info-portal/changeLanguage. do? lang=ro. Succes si numai bine!

| cornculapte a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi o carte de legislatie sau sa ceri de la cineva care stii ca are de anul trecut si sa inveti din aia. Nu stiu daca poti invata foarte bine de pe site si sunt de multe ori informatii gresite. Cartea e cea mai buna solutie. Este aceea rosie, A4 parca, si mai subtire in care explica mai bine, dar nu are chestionarele pe care ti le trebuie pentru sala. Aceea mai mica si mai groasa putin e recomandata. Nu stiu ce culoare are acum, dar anul trecut era verde cu mov.