| sillvana a întrebat:

Stiu ca e o intrebare mai ciudata, dar vreau sa-mi raspunda numai cine stie.cine lucreaza la antiterorism? ce persoane, cum ajungi sa lucrezi acolo? ce studii iti trebuie? va rog mult daca stiti, dati-mi si mie mai multe detalii.multumesc.funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mult de papat pana acolo. Academie de politie, politehnica. Poti sa aplici la asa ceva doar daca esti cel mai bun, si ai bani si ai nervi de mancat o viata intreaga.