| Naaughty a întrebat:

Sunt din Iasi. Am facut astazi 18 ani si voi merge maine sa imi fac buletinul.
Cam in cat timp il primesc?

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cam in jur de o saptamana. Depinde si de localitate si de judet.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Maxim 14 minim 7 iar daca platesti taxa de urgenta in 3 zile.
O zi frumoasa sa ai si un sincer
La multi anihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Cam doua saptamani.

| gelu1970 a răspuns:

Normal, de pe o zi pe alta. asa se fac in alte judete.

| vocea a răspuns:

2 saptamani succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu l-am primit în 14 zile dar acuma depinde.~La Mulţi Ani~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti va spune cand vei face buletinul in cat timp soseste. Depinde de cate persoane isi fac si isi preschimba buletinul. Poate udra o saptamana dar poate dura si trei saptamani, in functie de aglomeratie. In medie in jur de 10 zile. Inainte se facea si la urgente adica imediat iti dadea buletinul cald dar am inteles ca nu se mai fac la urgente.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Eu dupa o saptamana

| vLooM a răspuns:

Eu l-am primit dupa o saptamana. (7 zile ) happy

| SweetChildOAxls a răspuns:

Doua saptamani.

| BibuxBii a răspuns:

In jur de 2 saptamani happy