| Hexiled a întrebat:

Am o intrebare maine am simulare de bac. Decat ca azi mi-a expirat buletinul ca azi am facut 18. Ma primesc cu el asa?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

La multi ani!---sanatate si multa bafta pe mai departe!

Verifica data expirarii inscrisa pe cartea de identitate!---nu intodeauna data expirarii inscrisa pe actul de identitate coincide cu data nasterii. Daca, totusi, cele doua date coincid, nu-ti face probleme pentru simularea de luni--- la intrarea in sala se face doar o identificare a ta!

p.s. pentru examenul de bacalaureat vei avea nevoie de o carte de identitate valida, aflata in termen de valabilitate!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca o sa verfice asta, si oricum o sa fie constienti ca nu aveai cand sa ti-l reactualizezi pana la simulare.
La multi ani si bafta maine! happy