| andana99 a întrebat:

Sunt o fata dura. Imi place foarte mult adrenalina. Credeti ca as putea fii medic legist? Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| girl95 a răspuns:

Da, daca asta iti doresti cu adevarat.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a face autopsii n-ai nevoie de adrenalina, daca iti place asta poti fi. Succes si numai bine!

regis
| regis a răspuns:

Ce adrenalina vezi tu in meseria de medic legist? Setea de adrenalina te poate face eventual pacient al legistului, nu medic...

Abh
| Abh a răspuns:

Daca vrei adrenalina, fa-te medic de urgente, acolo e actiune, nu intr-o morga.

| lplostonyou a răspuns:

Da dar prima data trebuie sa te uiti si la cateva episoade din CSI: Miami si dupa aceea sigur reusesti sa devii medic legist.

Răspuns utilizator avertizat
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Pentru a fi medic legist, iti trebuie exact opusul adrenalinei: rabdare, atentie si minutiozitate.
In orice caz, poti fi orice iti doresti daca ai determinare si persuasivitate!

| Eugenica a răspuns:

Daca esti dura, impusca-te sa vezi daca mai traiesti...

| Cory_1947 a răspuns:

Ca sa fii medic si mai ales legist, trebuie sa fii mai dura, iti dau un link cu niste chestionare ca sa vezi ce meserie ti se potriveste;)http://www.go.ise.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te lansezi in fiecare zi cu bisturiul in mina in cautarea cauzei mortii a zeci de cadavre? Vezi sa nu uiti sa chiui cind se da startul.