| DomnulMuratura99 a întrebat:

Suspendarea traseului pana cand o sa fie gata? Iar dosarul la scoala de soferi o sa fie prelungit?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se stie exact, in orice caz dupa ce nu o sa mai fie stare de urgenta.
Nici cu prelungirea dosarului nu se stie, logic ar trebui sa fie prelungit, cel putin pe perioada cat nu s-au tinut examinari, chiar si mai mult, respectiv cu perioada scursa intre data programarii ce a fost anulata si data reprogramarii.