| Chirilus_Ioan_1946 a întrebat:

Tatal meu a luptat si a fost decorat, a primit adeverinta pentru a i se da 5 ha de padure care de altfel a fost inpropietarit dupa razboi dar a beneficiat de acesta intracut a aparut nationalizarea,,in prezent din pacate a decedat si suntem cu adeverinta in buzunar,in localitatea noastra sa retrocedat partial dar a fost sistat in 2005, cine a apucat a luat cine nu traieste cu speranta, Com Asau/Bacau chirilus ioan mostenitorul lui chirilus s toader nascut la 15 iunie 1915

1 răspuns:
| TheCritic a răspuns:

Https://www.tpu.ro/utilizator/scyw acest utilizator ar putea să aibă un răspuns pentru dumneavoastră. Scrieți-i în privat. :) Numai bine!