| 4LeafCloves a întrebat:

Știți vreo întâmplare nedreptă? Dacă da, aș dori să o povestiți happy.

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Avem un váicáret pe site. El ne poate relata toate nedreptatile care i se pun in spate happy

15 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, chiar in dimineata asta. Ma trezesc linistit, intru pe TPU si cand sa vad, am ultimele 3 intrebari refuzate, desi sunt ok, vreo 2 erau si la educatie sau cultura. Acum astept de la admini lamuriri desi stiu ce s-a intamplat. La cati dusmani am pe site, nu ma mai mira.
Darrrrrrrrrrrrrr, promit s-o iau pe userul brun3ta sotie, dupa acest gest absolut mirobolant.batting eyelashes Iarna o sa fie mai rau, cu ochelarii ei, dar rezolvam noi in cuplu asta.batting eyelashes

nony
| nony a răspuns:

@Deagle, stai linistita ca apare el, are ochii peste tot si pentru tot :-s

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

M-a oprit politia ca am trecut pe verde, ei crezand ca e rosu.

| Vizitiul a răspuns:

O sa ma rezum doar la intamplarile din Romania. Cand zici Romania, zici coruptie! O sa-ti dau un exemplu, ar fi mai multe, dar nu am de gand sa scriu romane pe aceasta tema! Te deplasezi cu o masina modesta pe o portiune de drum unde viteza de deplasare este limitata la 50 km (in general prin localitate). Daca eu din anumite motive ma grabesc sa ajung la spital, depasesc limita legala cu 10 km, o sa fiu tras pe dreapta. O sa ma aleg cu puncte suspendare si puncte amenda. In schimb, daca vine unul cu o masina prezumtioasa cu o viteza de 120 km, pun pariu ca n-o sa fie oprit. De ce, de unde inegalitatea aceasta? Sunt multe astfel de exemple, dar nu doresc sa mai insir!

| Razvan a răspuns:

Verisorului meu i s-a ridicat masina desi era parcata legal. A facut spume, l-a injurat pe primar cu tot neamul lui s-a dus sa isi recupereze masina.Si ce sa vezi? Masina era busita urat de tot la bara din spate.Cand a vazut minunata panorama am crezut ca face infarct langa masina. I-a dat in judecata si ce a obtinut? Nimic. Dreptatea e a firmei de tractare, ei n-au facut nimic doar au transportat masina, varu-miu o avea tamponata cand au ridicat-o eiraised eyebrowsInapti

| ary a răspuns:

Un individ e nevoit sa opreasca masina datorita unei congestii de trafic.
Deodata, cineva ii bate in geam:
"Ce s-a intamplat?"
Teroristii i-au rapit pe cei 322 de parlamentari si cer 10 milioane
de dolari rascumparare.
Altfel ameninta ca ii vor stropi cu benzina si le vor da foc.
Acum mergem din masina in masina si facem o cheta.
Bine" - zice omul din masina
Si cat da fiecare?"
Cam 5 litri..."

| waXonwaXoff a răspuns:

@nony care e ala?

Pai sunt multe intamplari nedrepte mai ales in Romania, si sunt unele asa de ascunse ca nici nu ne dam seama.Cine stie poate ca din alocatiile noastre Domnul boBOC va pleca sa se relaxeze pe o insula exotica.

| BUBULINA a răspuns:

Flav, eu vreau sa fiu nasa si nony nasul:d

| BUBULINA a răspuns:

Flav, eu vreau sa fiu nasa ta si a brunetei pls
si nony nasubig grin
brun3ta este febleta mea

| kayus a răspuns:

Zi de alea bune, ca ai sa gasesti doar 3 randuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BUBU LINA, pardon! Si eu ma inscriu sa nasesc pe Flav, si tot cu nony! Sac! Si eu vreau, si eu... crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.magari.ro gasesti acolo cateva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te joci cu focul...

| 4LeafCloves explică:

Măi fetelor... eu vreau răspuns la întrebare, nu să știu că vreți voi să fiți nașebatting eyelashes.

| 4LeafCloves explică:

Nu-i frumos din partea voastră să îmi dați Nefolositor și Stupid.
Deoarece voi nu ați răspuns la întrebare: BUBU LINA, Flav(nu ma interesează pe cine iei de soție) și anonim.