| anonim_4396 a întrebat:

Aţi avut o întâmplare fantastică? Dacă da povestiţi-o!

1 răspuns:
| mimimumu a răspuns:

Pai da! Am fost odată la ghiol cu tata.El cu motorul si eu cu bicla.La întoarcere eu obosisem sa mai dau la pedala si a urcat bicicleta in spate pe motoreta lui.Atunci un om care avea scuter din acela pe 4 roti (uite, am uitat cum ii spune acum) a ras cred ca de noi si a intrebat daca ni s-a stricat bicla de am urcat-o pe motor. Tata nu a zis nimic.Noi am mers mai departe. Apoi vad in spate pe acel om ca s-a dus cu scuterul lui in iarbă si se chinuia sa mai iasă de acolo.Noi continuam sa mergem pe alee.Continuam,continuam sa înaintăm si ăla tot nu a reusit sa iasă din balariile alea.Atunci mi-am zis ca Dumnezeu chiar nu doarme si ca Cineva imi asculta rugăciunile in fiecare seara.M-am uitat la cer si am spus in gândul meu Multumesc! Eu nu sunt o persoana care vrea răul cuiva dar asta e altceva.
Am avut multe întâmplări asa dar nu le pot povesti pe toate, pe unele le-am si uitat.