| ozn2012 a întrebat:

Știe cineva dacă din ianuarie 2017 se scoate taxa auto? Am văzut pe unele site-uri ca inca nu s-a aprobat complet eliminarea taxei.

Răspuns Apreciat de Editori
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca o sa fie scos timbrul de mediu si inca nu s-a discutat nimic pe aceasta tema, nici in Guvern si nici in Parlament.
Si apoi o sa avem un Parlament nou, in urma alegerilor din 11 decembrie si nu se stie ce va face acesta.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e vorba ca nu s-a aprobat complet, nu s-a aprobat deloc, inca e in faza de proiect

| TopZece a răspuns:

Cel mai probabil nu... sunt prea multe interese la mijloc