| MaryMaria333 a întrebat:

TPU am nevoie urgent de ajutor! Pe un cont de al meu vechi de Facebook ma pescuit o disperata lesbiana care cauta relatii. Chiar daca nu am vrut sa fiu cu ea eu proasta i-am dat accept asa ca prieteni pe Facebook. Ea tot credea ca sunt barbat. I-am trimis si mesaj audio sa se convinga ca nu-i asa. Tot barbat credea. La care imi spune sa ii trimit audio cu numele meu si o cifra ca sa fie clara treaba. Eu am banuit ca urmareste ceva si i-am trimis doar cu numele. Nici asa nu-i bun. Atunci imi spune sa o sun pe camera. Nu am putut ca am avut musafiri. Ea o zis "astept semnul tau mai tarziu". Eu m-am mutat pe contul al nou si nu am mai sunat-o ca doara nu is obligata+am si avut altele pe cap. Asta se intamplase demult anul trecut.
Acuma ma trezesc ca imi trimite ss cu ceva postare la care imi face reclama "cum ca as fi barbat ca nu am ascultat-o si ma dau a fi fata" cu toate ca am poze cu mine si block sa nu ii accesez profilul. Dracu ca eu pot sa il accesez de pe al nou...
TPU, spuneti-mi si mie ce sa ii zic acestei nenorocite?! Sa dispara postarea aia falsa despre mine! E calomnie! Numa de dupa asta nou pot sa fac ceva. Spuneti-mi va rog ce ca nu vreau sa ajung de rasu lumii sa imi faca vreun rau alt cineva!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Raporteaza contul si baga detalii, apoi o blochezi. Poti face reclamatie si la politie, imediat o ridica in catuse si pasibila de amenda buna.

| MaryMaria333 explică (pentru mgtow):

Dar daca raportez nu ii face nimic! Ei personal parca i-as zice ceva. Imi dai te rog o idee ca tremur de nervi

| MaryMaria333 explică (pentru mgtow):

Si sa pun si eu ss cu Facebook ei la mine si sa spun oamenilor si eu ce imputita e+sa dea report toti!

| Marius22222222222 a răspuns (pentru MaryMaria333):

Scriemi in privat

| mgtow a răspuns (pentru MaryMaria333):

Ti-am dat idee

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O blochezi și nu mai ai treabă cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e pentru că a fost o manipulare cu referendumul ala pentru familie, unii nici nu știau pe ce rubrica sa pună stampila.

Mda. rolling on the floor e tragi-comică situația.
Te înțeleg, știi de ce?
Ce crezi ca pe mine chiar m-a "acostat" un tip pe stradă, el amărâtul fiind gay. Mor de ras rolling on the floor ala cică îmi face : "psss!" eu nu-l bag în seama prima oară bănuind ca e gay, dar a doua oara ma întorc sa vad dacă nu are nevoie de ajutor sau și mai epic dacă nu are ceva de vânzare.
La care el : "hai să..."
eu: "hai sa ce?" ma abțin sa nu-l înjur
gay-u: știi, îți fac orice?
eu încercând sa par foarte serios, știind deja la ce face aluzie psihopați, am decis sa stau să aud cum scoate pe gură cuvintele pe care bănuiam 100% ca le va scoate.
zic: zi ma, ce ai?
el: face un semn către pantalonii mei.
Ma podidea ba plânsu, ba rasu. rolling on the floor
Zic: ce ma?!
el, probabil obosit de la atâta vorbărie "degeaba", ca și cum ar fi pregătit s-o inhate. Cică : ți-o s.g!
-esti nebun?!
și cu asta am plecat mai departe murind de nervi și de scârbă, dar în același timp nu mai puteam de ras.

si nu o data s-a repetat faza aia. M-am gândit sa sun la politie, dar mi-am zis ca ma fac de rușine.

Cred că dacă o sa ma mai intersectez cu psihopatu o să-i cer ceva bani. rolling on the floor
Și de nervi cred ca i-aș îndeasă-o în gură sa se sature. rolling on the floor
Scuzați-mă pentru limbaj!

Mai, mai, ca as sari la bătaie.

Și na... mi-era și mila de el frate! Sau sora. rolling on the floor săracu, un tip pe la 17-18 ani, îmbrăcat destul de mișto cu o pereche de adidași noi, rolling on the floor stătea sa acosteze, da de ii pică vreun polonez.

E groasă treaba! Gluma ca glumă, dar cu retardații ăștia ce ne facem? S-au alocat bani grei pentru referendumul ala și românii nici nu s-au obosit sa stampileze o hârtie.
Ferească Bunul Dumnezeu!

| whatisthis19 a răspuns:

Cum o cheamă pe lesbiana aia? pe Facebook ca vreau sa o injur

| MaryMaria333 explică (pentru whatisthis19):

Hehe. Ca sa stii ii ralucaiolanda dragomirescu. Are par mov la profil. Sa imi zici si mie ce parere ai de tarfa aia.