| Făgăraş a întrebat:

Trupele noastre din politie de interventie rapida se pot compara la un capitol cu cele SWAT din America? la dotari stiu ca nu avem ce sa spunem dar oare la pregatirea fizica suntem la nivelul lor? Eu cred ca SIIAS este cel putin! oare FBI e mai buna ca SRI la trupe de comando?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

FBI si SRI comando? ma tu nu stii ce sa spui. La dotatari avem ce nu a vazut ochiul tau la televizor, am fost in vizita la M. A. I si ramai mut la ce tehnologie au ai nostri, sunt de ultima ora, nu spune tu ca stii ca nu avem, pentru ca nu ai vazut. Asculta aici ca sunt foarte bine pregatiti, oare de ce antrenorii americanilor sunt romani? Ba copile du-te ma la gradinita si lasa-ne cu intrebarile astea ale tale.

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Buna S. I. I. A. S,
Este a cincea intrebare pe care o pui in legatura cu trupele noastre speciale. Daca te intereseaza atat de mult de ce nu intri pe site-urile politiei, jandarmeriei si SIIAS si o sa gasesti acolo date in legatura cu acestea si pregatirea lor, mai multe si mai corecte decat cele obtinute din parerile noastre. Succes si numai bine!

| psihox a răspuns:

Sa rezolvati mai iute problemele cu cativa pittbul daca vreti sa fiti ajutati de americani. Trupa canina. Asta da actiune indrazneata.

| max_4494 a răspuns:

Stiai ca pe timpul lui Ceausescu serviciile secrete americane(un anume serviciu)se specializau la Bucuresti? Chiar e pe bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza in ce trupe de elita esti pentru ca oriunde a fi mai pregatit depinde de dorinta fiecarui individ in parte si de munca depusa in sensul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca o pui tu intrebarea mereu sau o repeta adminii mereu.Alo,domnu admin vezi ca s-a zgiriiat placa si se repeta mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Max te superi daca-ti propun si tie sa te impusti? Nu ma pot abtine la raspunsul asta.