| anonim_4396 a întrebat:

Uitati-va pe realitatea ce parere aveti?

12 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

@blonda_suprema

Ala cu chelie si mereu pus pe glume era Basescu, nu Geoana.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O confruntare in urma careia unul din cei 2 candidati va castiga alegerile.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Da m-am uitat si am vazut ca Geoana l-a dominat pe Basescu toata confruntarea. L-a facut pe Basescu sa transpire. Ma mir cum de nu a mai varsat vreo lacrima Traian Basesu.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

@hep-hap, pai asta ne trebuie noua. Un glumet. Nu ne ajunge ca tara noastra e o gluma proasta.

| Victoria a răspuns:

In confruntarea dintre Basescu si Geoana, mi se pare ca Basescu e superior in argumente si in comportament. Geoana imi pare mai "disperat", ca si cum s-ar sti cu musca pe caciula. Asta cred eu.

| cheloo74 a răspuns:

Ma bantuie niste intrebari. Ce a cautat Geoana la Vantu acasa? De ce nu a recunoscut din prima ca l-a intalnit? Parca s-a cam balbait cand jura pe Biblie.

| inna a răspuns:

Da, m-am uitat la inceput. Discursul lui Geoana mi s-a parut mult, mult prea slab.Cum a zis si Basescu este un om slab.Foloseste niste cuvinte nepotrivite si e cam afon in exprimare...

| MaRRiaN a răspuns:

Fortza base!

| VladyCristian a răspuns:

Dap. Ma uit. La inceput Geoana era sigur pe el, apoi a inceput sa atace inutil pe basescu - aceasta fiind o dovada de frica. Basescu e peste el. E cel mai bun presedinte pentru Romania. Sa nu uitam ca Geoana & compania sunt niste comunisti care lupta pentru interesele proprii straight face

| VladyCristian a răspuns:

Ai dreptate inna laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Basescu a fost superior. Net. Si prietenia cu Sov-ul... cica se relaxeaza la el acasa...

| calusarul a răspuns:

Am vazut 3 caraghiosi: Geoana, Basescu, Turcescu. A, mai erau caraghiosi si in asistenta. Da, am vazut mai multi caraghiosi.