| TheDragonBorn a întrebat:

Va uitati la satana cartoons? Daca da ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

O porcarie. Niste pusti care au vrut sa fie bagati in seama (si aparent au reusit)
In Romania te faci afirmat prin tinute indecente si limbaj colorat. Oare de ce n-au iesit la inaintare cu o teza de doctorat? Ca nu interesa pe nimeni, d-aia.

| N0xEterniS a răspuns:

Ma mai uit din cand in cand! Uneori e amuzant, alteori face niste glume rasuflate, fara haz :@ Mi-a placut episodul cand ii raspunde unui vlogger `Levi`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult,si cei care spun ca este un prost, cum a spus si Codrin ca el a inceput sa faca videoclipuri cu Intreaba&Raspunde, nu a inceput cu Satana Cartoon, cel putin eu il sustin, mai ales ideile care le are pe pagina de facebook!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E amuzant sa asociezi cateva injuraturi cu desenele urmarite in copilarie.
Seriozitatea cu care te uitai atunci la ele dipare, parca te ia prin surprindere cand apar niste injuraturi si iti mai smulge un zambet, in schimb replicile sunt aceleasi si baiatul le cam repeta intr-un mod puieril.

| andrw1929 a răspuns:

Mi se pare foarte tare. dar mai ales amuzant laughing!

| TzaCaNeL a răspuns:

Mi se pare o mare porcarie.

| vlady434 a răspuns:

Sunt foarte tari,mai ales Codrin. Asa in RO,ne lasam impresionati de injuraturi, dar ar minti daca as zice ca nu-mi plac; mai ales parodiile pe desene-animate. Partea rea in toata chestia asta, este ca s-ar putea( "s-ar putea" laughing ), sa vada copii mici, si sa inceapa sa injure sau sa-i afecteze cine stie cum. Sper ca te-am ajutat.

| IHateFakePeople a răspuns:

Nu,nu ma uit. Nu imi place. Mi se pare o porcarie. Asta e parerea mea. Daca tie iti place, uita-tewinking

| NEXT013 a răspuns:

Foarte amuzant