| calubalan a întrebat:

Uite cum redeseneaza Noua Ordine Mondiala Orientului Mijlociu! http://twurl.nl/maqnv4

2 răspunsuri:
| chokingvictim a răspuns:

Tu chiar crezi tot ce circula pe internet.palestina o sa fie recunoscuta ca stat independent la urmatoarea reuniune onu...

| calubalan explică:

Lucrurile nu se intampla de pe o zi pe alta! Lucrurile au fost "desenate" cu ceva timp in urma conform intereselor elitei mondiale. Stat, tara, popor, samd sunt doar cativa termeni de manipulare a maselor, folosite pentru a crea/mentine conflicte pentru bani. O pace mondiala este "neprofitabila"! stabilitatea, linistea, armonia reduce consumul si implicit profitul.

Crezi poate ca exista o singura persoana (in afara de familie) pe planeta Pamant care sa o intereseze binele tau, prosperitatea ta, linistea ta?