| Alex_Andrei_1994 a întrebat:

Unde pot depune o plangere despre conditiile mizere din camin?

Răspuns Câştigător
| Casper94 a răspuns:

Administratorului dar bineinteles cum pe el il va durea in 14 te poti adresa indrumatorului de an, dupa directorului si daca tot nu se intampla nimic poti ajunge chiar la rector asta doar daca bineinteles esti hotarat sa schimbi ceva happy (daca esti la facultate)

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti face o reclamatie la conducerea unitatii de invatamant de care apartine caminul.