| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot vedea si eu live pe internet sedintele din plenul camerei deputatilor?

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

La ce iți trebuie așa ceva! Vrei să înveți să numeri de la Alma Roberta Anastase? ( În noaptea de 15 septembrie 2010 a condus ședința în care Camera Deputaților a votat legea pensiilor. Roberta Anastase, în calitate de președinte de ședință, a supus proiectul la vot și a constatat îndeplinirea cvorumului și adoptarea legii, deși în sală se aflau doar 80 de deputați. După părerea doamnei Anastase ar fi votat peste 160 de deputați, chiar 270. Grupurile PNL și PSD se retrăseseră de la vot.)

| anoni a răspuns:

Http://webtv.realitatea.net/live
http://www.antena3.ro/live.php
si vezi si stirile
o zi buna in continuare :)