| Belciu a întrebat:

Unde se gasesc listele cu locatarii de la Asociatiile de locatari din Bucuresti? Exista o baza de date la Primarie sau Prefectura? La ce serviciu? Trebuie sa dau de o ruda cu care nu am tinut legatura si numai asa pot sa-i aflu adresa.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista asa ceva. Baze de date are Serviciul Public Comunitar de Evidenta a Persoanelor, dar de aici nu o sa primesti date, decat daca ai motive foarte intemeiate, ori motivul tau nu se incadreaza in acestea. Mai sunt baze de date la Administratiile Financiare ale sectoarelor, dar nici de aici nu o sa primesti. Incearca prin alte rude comune, s-ar putea sa stie. Numai bine!