| AvalohAlyn a întrebat:

USR-PLUS sau PNL? Care e varianta/solutia mai bună după părerea voastră? Și spuneți de ce?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu care e solutia... Insa usr merita o sansa. Promite o altfel de politica si trebuie sa le oferim sansa sa o dovedeasca

| minrest a răspuns:

Ambele sunt bune; daca treaba merge bine vor guverna in coalitie. Daca esti centrist radical, si pentru integrare cat mai mare a EU, votezi USR; daca iti place Ciolos, aliatul lor, tot asa; daca vrei sa il ajuti cat mai mult pe presedintele Iohanis, votezi PNL.