| ThinkDifferent a întrebat:

Salutare TPU, Am facut azi dimineata un bilet de avion, dar s-au ivit niste probleme si nu pot sa mai merg. Se mai pot scoate banii de pe bilet daca nu i-am facut checkin-ul inca? La compania WizzAir.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La majoritatea low cost urilor sunt niste taxe imense de anulare. Deci sanse minime sa primesti banii inapoi

| Frank51 a răspuns:

Da, daca platesti taxele lor.

| wpetterssone a răspuns:

Sună la reprezentantul român al companiei WizzAir. Cere mai multe detalii acolo.
Vezi aici https://wizzair.com/ro-ro/informatii-si-servicii/contact/contactati-ne#/ mai multe detalii.