| Effyyyy a întrebat:

Vineri e ziua prietenei mele, as vrea sa-i fac un cadou(de mana) nu sa cumpar ce imi recomandati adica sa-l fac eu personal

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PurePoison a răspuns:

Hei, Buna, mmm... ce spui de un lant sau o bratara? mereu au o valoare sentimentala foarte mare, sau niste cercei lucrati manual happy, daca nu reusesti ai putea sa-i cumperi o bluzita pe culoare ei favorita sau cu un model mai atragator smug, sau ce zici de o jucarie de plus, gen ursulet big grin oricat ai fi de adult nu are cum sa nu-ti placa un ursulet >big grin

| Puffy_9872 a răspuns:

Ce zici sa faci un colaj cu fotografi in care apare ia in mijloc si pe margini voi doua