| TheToxicNightmare a întrebat:

As vrea sa ii iau un cadou prietenei mele de ziua ei. Ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ceas de mână, o carte, un animăluţ de pluş, un lănţişor, etc.
La mulţi ani!
Pa, pa.

| aliyna a răspuns:

O bratara, o carte, o floare, un obiect inscriptionat cu numele ei.

| coddy24 a răspuns:

Pai eu am fost si am luat o inima de aia cu poza noastra mare in mijloc... flori ciocolata. eventual ceva aur.finutz asahappy idei sunt.sau ii poti organiza o petrecere surpriza crede`ma ca o sa-i placa happy succes si la multi ani iubitei tale happy

| BlueBolty10 a răspuns:

O bratara, un lantisor, o carte. Tu o cunosti mai bine si sti ce ii place.

| camilia1 a răspuns:

Set cadou compus din parfum 30 ml, deo roll on si gel de dus+punga cadou, toate avand aceeasi aroma, pret 60 ron! Arome disponibile: Gucci-Rush; Cacharel-Amor Amor; Hugo Boss-Hugo Woman; Dolce&Gabanna-Light Blue; DKNY-Donna Karan; Gucci-Rush 2; Giorgio Armani-Cod; Christian Dior-Hypnotic Poison.