| Andreea8999 a întrebat:

Voi ce credeți, când o sa treacă România la Euro?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil peste vreo 10-20 de ani, daca va mai fii pana atunci in UE.

| relian a răspuns:

Din partea meaq sa nu treaca niciodata, sau asa sa dau un raspuns totusi, RO sa treaca la euro, atunci cand or sa se destrame UE, ori incep multi sa iasa laughing cam atunci poate, dar or sa zica aia din UE ca nu mai e nevoie laughing

| anonimg a răspuns:

Când țara o să dispară. Când corupția o să dispară.
Când toți cei născuți în comunism nu vor mai fi în viață.

| ReddY25 a răspuns:

Peste mulți ani de acum înainte

| Brizbriz a răspuns:

Cand castiga Putin razboiul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când învie tata

| nukeyly a răspuns:

1. Cand lasi punga cu galbeni la coltul strazii 50 de ani si nimeni n-o fura, cand te rogi de hot sa-ti sparga casa, fara usa si cu ligouri de aur pana la tavan ce se vad din strada, lingorurile cumparate de hobby din economiile ce le poti face din salariul minim. Hotul refuza insistent chiar ii pui pistolul cu apa la cap, chiar daca ii agresezi cu o pana de paun, sau il servesti cu o cafea, deci ce hot: premium constient de viitor.
2. Cand toate strazile vor fi in bula fara cratere lunare si toate potecile din padurile neumblate vor fi asfaltate cu degivrare in ele sa nu se faca gheata iarna.
3. Cand salariul minim este 10.000 ron[si 1 paine de 6kg 1 ron] pentru cel mai idiot angajat fara maini si picioare nativ, dar care face totusi ceva, isi misca ochiii sa semnaleze ceva si un pc preia comanda mai departe,
4. Cand chiria in cele mai sumpe orase din tara nu v-a depasi 3 pachete de tigari adica sub 100 ron, la un apartament de 5 stele cu 6 camere incalzite iarna la 60 de grade cu antimaterie.
5. Cand toti politicienii si presedintele vor lucra voluntar din placere pentru tara si ea din placere ii v-a tine pe post pana la prima neregula care daca este una involuntara se iarta si se remediaza in 24 ore, dar daca e una intentionata, tara hotareste ce patesti. La a2a abatere pe aceiasi tema poc, katana.

Deci probabil la pastele cailor nenascuti inca din cauza natalitatii penale ce o avem in ro din cauza celor ce ne conduc si din cauza noastra ca nu luam masuri ca populatie.

| ionur a răspuns:

Nu cred sa apuc zilele alea da miași dor sa vad cum fac ăștia din 100 de lei 100 de eurolaughing))))

| alex13763636 a răspuns:

Peste 10 ani