| dxfc a întrebat:

Voiam sa imi cumpar ceva de la magazin si mi-am legat cainele de un automat din acela unde pui 50 de bani si iti da bile fiindca era singurul loc pe care il vazusem si cainele a fugit si a spart aparatele. Vanzatoarea mi-a cerut banii ce ii aveam la mine (50 de lei) si telefonul si trebuie sa ma duc maine cu buletinul ca sa imi dea telefonul inapoi, ce se poate intampla? Am 16 ani

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa platesti toate stricaciunile produse de caine, nu se va intampla altceva, cred ca vanzatoarea ti-a spus asta.

| sierra1 a răspuns:

Vino cu mămica de mânuță și niște bani la teșcherea