| alx4593 a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont bancar, cu acel cod sa doneze cine doreste banii intelegeti ce vreau sa spun? sunt din Bucuresti ce accte imi sunt necesare si cati bani

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti cam neclar. Din cate inteleg doresti sa-ti deschizi un cont bancar pentru a primi donatii. Ai nevoie de actul de identitate. Nu cunosc situatia de la mai multe banci dar stiu ca la BCR se deschide contul fara a percepe comision si nu este nevoie sa depui bani la deschidere. Numai bine!