| AvalohAlyn a întrebat:

Am scris o poveste mai degrabă articol motivațional acum 1 sapt.și nu am decât 5 views și stagnează așa, ce sa fac sa am mai multe vizualizări?sadCum să am succes mai mare?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eu chiar înțeleg că depui efort. Poți să te autopromovezi pe paginile de Facebook, Reddit, Instagram etc. Poți plăti pe cineva să te promoveze. Alte soluții nu mai am.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Promoveaz-o-n diferite feluri.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Vreau şi eu să citesc articolul tău.Îl ai scris în WordPress?