| Adelina879 a întrebat:

Daca la eseul motivational pentru înscrierea la ASE am scris fara diacritice este vreo problema?

8 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

De ce ai scrie un eseu de înscriere la facultate fārā diacritice?

| Adelina879 explică (pentru BroascaCuElice):

Pentru ca nu am. putut

| BroascaCuElice a răspuns (pentru Adelina879):

Atunci n-are nimic

| Adelina879 explică (pentru BroascaCuElice):

Sper

| Adry05 a răspuns:

Eu am profesori la facultate care nu iau in considerare lucrari si proiecte daca nu-s scrise cu diacritice, desi da, e posibil sa fie problema

| sierra1 a răspuns:

Dacă ești la egalite pe ultimele locuri eligibile cu unul ce a folosit diacritice, atunci e o problemă chiar grava. Altfel, nu

| Adelina879 explică (pentru sierra1):

Inteleg, multumesc

| sierra1 a răspuns (pentru Adelina879):

Baftă