| Teodora81 a întrebat:

Buna! As dori sa cumpar cartea "Fuga de libertate" scrisa de Erich From insa nu o gasesc. Este vreo persoana care o are si ar dori sa o vanda? Sau ma poate ajuta cineva cu un site/libraries/anticariat care are pe stoc cartea?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| HUAWEHUAWE a răspuns:

Am gasit-o aici in format pdf.
Dar nu stiu ce descarci de fapt, mi se pare a fi toata cartea, intereseaza-te daca e toata in caz ca o descarci

https://ro.scribd.com/document/357101612/Erich-Fromm-Frica-de-libertate-pdf

Abonamentul e ieftin, cat o carte si descarci mai multe. Dar nu stiu cate luni te obliga sa-l platesti pentru prima perioada de 30 de zile de proba gratuite dar cu inceperea abonamentului dupa 30 de zile.

| Teodora81 explică (pentru HUAWEHUAWE):

Multumesc! Am gasit si eu cartea pe scribd doar ca as fi vrut sa o am tiparita pentru tatal meu. Este intreaga cartealaughing

| narcis690 a răspuns (pentru HUAWEHUAWE):

Nu este necesar să ai abonament la Scribd. Se pot descărca fișiere de pe scribd, gratuit prin intermediul siteului:
https://scribd.vdownloaders.com/
Au și un progrămel APK pentru telefoanele cu Android.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intr-adevar, am cautat-o pe mai multe site-uri dar nu mai exista in stoc.
Nu am cartea, imi pare rau.

| doctorandus a răspuns:

O gasesti pe internet, daca stii engleza sau germana.

| Teodora81 explică (pentru doctorandus):

O caut pentru tatal meu si din pacate nu stie nici engleza, nici romana. Multumesc!

| narcis690 a răspuns:

O poți descărca ca PDF.
Pe Google, da căutare cu expresia:
"fuga de libertate pdf"
Îți vor apare și "Librării online" care o au, "Anticariate online" care o au dar și siteuri de descărcare a unui fișier PDF.
Apare și pe Scribd.