| ChocolateFeelings a întrebat:

Bună, bună. Cunoașteți vreo carte pe care ar putea să o facă cadou o fiică mamei ei?

Mi se pare că o carte ar fi un cadou potrivit pentru Crăciun, doar că nu știu ce carte aș putea să îi iau ca să o încânte. Nu vreau ceva legat de parenting.

Dacă nu vi se pare potrivit, ce credeți că ar încânta mai tare un părinte?

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Draga Chocolate, oricare dintre marile romane ale literaturii universale would do. Singura conditie e sa nu il fi citit. Bravo tie, ai avut o idee excelenta. Succes.

| R0R0 a răspuns:

Pe aripile vantului de Margaret Mitchell
Trei dorinte de Jaymi Cristoll

| Oana92 a răspuns:

Depinde ce gen de literatura ii place. Poti cauta pe site-uri de profil bestsellerurile din genul respectiv.

Poti sa ii cumperi o carte de colorat pentru adulti si un set de creioane de calitate. Cartile respective sunt super si a fost dovedit ca au efect terapeutic.

| StefiChan8D a răspuns:

Cartea Eve.

| anneAlb a răspuns:

"O sa te tin in brate cat vrei tu si inca o secunda" este cartea, de Ioana Chicet-Macoveiciuc

| alexutzza12q a răspuns:

Eu iti recomand..Coraline..si o poveste Grimminala.